Przejdź do treści

Brak prowizji


Twoje przyszłe zyski są tylko Twoje.

Wolność wyboru


Wolisz abonament (wersja GO), czy opłatę jednorazową (wersja BOX)?

Gwarancja satysfakcji


30 dni na zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.

COKOLWIEK ROBISZ, ZMIEŃ TO W PRODUKT I ZARABIAJ WIĘCEJ

Stwórz produkt (kurs, ebook, konsutację, książkę etc.) i sam zobacz, co się wydarzy. Publigo da Ci szansę na kontakt z tysiącami odbiorców bez tysięcy godzin samodzielnego kodowania.

Wystarczy, że masz coś do przekazania. Publigo pomoże Ci to zmonetyzować.

Stworzyliśmy system do obsługi i sprzedaży własnych produktów, któremu zaufali najwięksi blogerzy i blogerki w Polsce – Jason Hunt, Doktor Ania czy Pani Swojego Czasu. Działa na setkach stron, kursów i treningów online w Polsce. Sprawdza się w wielu branżach, od finansów do fitnessu.

Produkty stworzone na Publigo są kupowane codziennie i przynoszą swoim twórcom wiele dochodów i satysfakcji. Możesz przetestować platformę bezpłatnie i zobaczyć, jak to działa.

Jedyne, co jest potrzebne, to stworzony przez Ciebie kurs, ebook czy inny produkt. Publigo zajmie się resztą: automatycznie przyzna ustalone przez Ciebie dostępy do kursu, wystawi faktury oraz wyśle pliki.

Publigo to automat do sprzedawania Twojej wiedzy. Dziel się wiedzą i pasją. Zmieniaj świat (i swój stan konta) na lepsze :).

Przewiń w dół i poznaj ideę stojącą za Publigo (dawniej WP Idea):


JAK TO DZIAŁA

OTRZYMASZ KOMPLETNE NARZĘDZIE DO SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

PUBLIGO to system do sprzedaży twoich produktów na stronie czy blogu - bez limitów czasowych i ilościowych. Publigo kupujesz jednorazowo i na zawsze lub w formie wygodnego abonamentu - to Ty decydujesz. Zamówienia, faktury, wysyłka, przelewy — wszystko jest automatyczne! Nie musisz tracić czasu na tworzenie własnej platformy ani kupować jej u zewnętrznych programistów. Publigo to gotowe, pudełkowe rozwiązanie dla osób chcących zarabiać w sieci. Droga do sprzedaży pierwszego produktu może być naprawdę krótka:

INSTALACJA

Wykup opcję Publigo, która Ci odpowiada (są trzy ») lub wypróbuj bezpłatnie.

Pamiętaj, masz 30 dni na zwrot bez kosztów. Pomożemy Ci w całym procesie instalacji systemu.

WGRANIE KURSU

Ustaw wygląd i dodaj produkty. Dzięki wygodnemu kreatorowi jest to naprawdę proste. Każdy detal jest tu oparty o sugestie, klientów.

Zobacz jak łatwo dodać swój kurs

SPRZEDAŻ

Gdy opublikujesz swój produkt, pozostaje Ci jedynie promować stronę, rozwijać ofertę i cieszyć się zamówieniami.

System Publigo zadba o resztę, rozsyłając maile, faktury i materiały dla klientów.

Jak zacząć?

Jedyne, czym musisz dysponować, to konto płatności online przypisane do Twojej firmy oraz… produkt (kurs, ebook, konslutację, książkę, dostęp do klubu etc.), który chcesz sprzedawać.

Zamów system już teraz

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

Ludzie z ideą — poznaj nas bliżej

Publigo to rozwiązanie opracowane przez stabilny zespół przyjaciół, którzy jednocześnie są ekspertami od programowania.

Pracujemy razem od lat, zarówno przy systemie sprzedaży kursów, jak i wielu innych projektach związanych z internetem, IT, elektroniką czy sprzedażą online.

Projektujemy platformy, aplikacje oraz złożone narzędzia, dzięki którym nasi klienci mogą działać skuteczniej i szybciej.

Wszystkie nasze działania łączy jedno — koncentracja na korzyści dla klienta. Jesteśmy specjalistami od zwiększania jego zysków w sieci.

Jeśli brzmi to dla Ciebie sensownie —

Porozmawiajmy »

Kontakt
Opinie

Opine o naszej idei. Posłuchaj blogerów i e-przedsiębiorców.

Ola Budzyńska

Do Michała zgłosiłam się z zapotrzebowaniem na platformę, na której mógłby powstać mój kurs online z zarządzania czasem. Nic nie wiedziałam na ten temat i nie miałam pojęcia za co się zabrać. Michał zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem. Platforma, która powstała jest przez Klientki bardzo chwalona jako przejrzysta, czytelna i łatwa w użyciu. A wiadomo, że zadowolenie Klientów jest najważniejsze. W 100% polecam rozwiązania Michała – ja zamierzam z nich korzystać w przyszłości.

Marek Jankowski

Kiedy tworzyłem swój pierwszy kurs online, wiedziałem, że wolę skorzystać z gotowej platformy niż samemu łączyć ze sobą rózne wtyczki do obsługi koszyka, obsługi płatności, wysyłki maili i zabezpieczenia treści. Znajomi autorzy kursów online doradzili mi WP Idea, skorzystałem i jestem bardzo zadowolony - wszystko działa jak należy, a w razie pytań czy niespodziewanych sytuacji support ratuje mnie z kłopotów. Twórcy platformy regularnie konsultują ze swoimi klientami wprowadzane funkcje i ciągle ją rozwijają. Polecam

Jason Hunt

Michał jest właściwą osobą, do której należy się zgłosić, kiedy wiesz, że chcesz zrobić szkolenie on-line, a nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać od technicznej strony. Skorzystałem z proponowanych przez niego rozwiązań, bezproblemowo wdrożył rozwiązania, które mi się wymarzyły i - co najważniejsze - wszystko funkcjonowało i wciąż doskonale funkcjonuje.

Justyna Falkowska

Platforma WP Idea to idealne rozwiązanie do sprzedaży produktów cyfrowych. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa idealnie dzięki sprawnym programistom, ale to rozwiązanie do sprzedaży swojej wiedzy nie byłoby tak doskonałe, gdyby nie wspierający support, który cierpliwie i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam!

Ola Budzyńska

Ola Budzyńska

paniswojegoczasu.pl

Marek Jankowski

Marek Jankowski

malawielkafirma.pl

Jason Hunt

Jason Hunt

jasonhunt.pl

Justyna Falkowska

Justyna Falkowska

poradniaholistyczna.pl


Sprawdź również recenzje nagrane przez naszych użytkowników

Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.

Funkcje systemu

ZMIEŃ WIEDZĘ W PRODUKT I ZARABIAJ.
NA TYM POLEGA PUBLIGO (dawniej WP Idea)

Twoją częścią pracy jest pomysł, jaki produkt chcesz sprzedawać. Reszta jest tak automatyczna, jak to tylko możliwe.

Wybierasz szablon i kolory, wgrywasz pliki i zawartość kolejnych części kursu albo plik w którym jest zawartość ebooka, ustawiasz swoje konto płatności. Gotowe!

Czy masz już pomysł na nazwę produktu?
Jeśli tak, możemy zaczynać!

Zamów system już teraz
Okładka

Jak to możliwe? Moduł Publigo sam stworzy konto dla kursanta, wyśle dane do logowania, przyjmie płatność, wystawi fakturę i wyśle maila. Tobie pozostanie opracowywanie kolejnych ciekawych kursów i cieszenie się zautomatyzowanymi zyskami.

Publigo System Publigo bazuje na otwartym i dobrze znanym oprogramowaniu WordPress. Jest ono bardzo intuicyjne, dzięki czemu nawet, jeśli jesteś mniej techniczną osobą to szybko się w nim odnajdziesz.


Zamów system już teraz

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

TWÓJ POMYSŁ NA PRODUKT, NASZE PUBLIGO (dawniej WP Idea). TAK TO DZIAŁA

Wystarczy, że masz coś, czego chciałbyś uczyć innych. Możesz zrobić z tego film, audiobooka albo prezentację. To wszystko! Nie musisz znać się na kodowaniu ani technologii. Pomoc w zamianie Twojej wiedzy w kurs dostępny online to nasze zadanie. Otrzymasz:

KREATOR KURSU

Stworzyliśmy kreator tworzenia kursu internetowego, który z założenia ma być wygodny nawet dla osoby, która nie zna się na tworzeniu stron www. Ty masz zawartość kursu, my system, który pomoże zaoferować go klientom. Proste!

PRZEJRZYSTY SZABLON

Publigo nie narzuca stylu, lecz umożliwia jego swobodny wybór. Strona z kursami ma być spójna z resztą witryny, powinna angażować do działania i pomagać w sprzedaży. Znajdziesz w nim przydatne funkcje ułatwiające optymalizację strony pod kątem lepszej sprzedaży.

ŁATWE PŁATNOŚCI, KSIĘGOWOŚĆ I KAMPANIE

Publigo jest w pełni zintegrowane z najpopularniejszymi systemami płatności online (obsługuje też kryptowaluty), systemami fakturującymi i narzędziami do kampanii reklamowych (systemy mailingowe, Facebook itp.). Promocja i rozliczanie transakcji stają się proste, szybkie i przyjemne. Możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze.

Dodatkowe funkcje naszego systemu

Moduł Publigo dostosuje się do Twoich planów, pomysłów i stylu działania. Na wygodę, która przekonała do Publigo przedsiębiorców z milionami wejść i tysiącami transakcji, składają się liczne drobne funkcje, które czynią biznes w sieci łatwiejszym. Między innymi:

Kody zniżkowe

Kody zniżkowe

Możesz łatwo dodawać kody zniżkowe: ogólne, do poszczególnych produktów, wydzielonych grup klientów albo nawet pojedynczych osób. Kody możesz też łatwo wycofywać oraz monitorować ich skuteczność.

PLUS / PRO

Pakiety

Pakiety

Dziel swoją ofertę na pakiety, które pomogą znajdować coraz skuteczniejsze sposoby sprzedaży i promocji kursów. Możesz tworzyć pakiety okazyjne (np. świąteczne), monitorować wyniki oraz badać różne strategie cenowe.

PLUS / PRO

Śledzenie postępów

Śledzenie postępów

Zarządzać można tylko tym, co się mierzy. Dlatego nasz system pozwala kursantom na łatwe i czytelne ocenianie swoich postępów. Dzięki temu będą wyraźniej widzieć, ile się dzięki Tobie nauczyli.

PRO

Ograniczony czasowo dostęp do treści

Ograniczony czasowo dostęp do treści

Możesz decydować o tym, na jaki czas udostępniasz zawartość kursantowi. Limit czasowy może być doskonałym czynnikiem mobilizującym nabywców do odpłatnego przedłużenia dostępu.

PRO

Przedsprzedaż

Przedsprzedaż

Zbieraj pierwszych klientów, jeszcze zanim stworzysz produkt. Dzięki opcji startu z określoną datą możesz sprzedawać dostęp do zawartości, która zostanie odblokowana dopiero później.

PRO

Zbieranie opinii

Zbieranie opinii

Zbieraj i pokazuj opinie o swoich produktach. Dzięki temu zyskujesz kolejny argument sprzedażowy! (social proof)

PRO

Produkt jako prezent

Produkt jako prezent

Czy może być prezent bardziej praktyczny od kursu, który potrafi zmienić życie? Czy to nowa dieta, czy nowe umiejętności, kurs online może być ciekawym i pożytecznym upominkiem. Taki prezent ucieszy odbiorcę, a przy okazji wyróżni Ciebie.

PRO

Integracja ze sklepami

Integracja ze sklepami

Publigo jest zintegrowane ze sklepami WooCommerce, Prestashop i Shoper. Jeśli chcesz sprzedawać kursy przez już istniejący sklep, możesz opcjonalnie połączyć funkcje sklepu i naszego modułu. Publigo działa wtedy w tle jako mechanizm obsługujący kursy, a sklep służy ich sprzedaży.

Oraz wiele więcej...

Zamów system już teraz

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

Wypróbuj

SPRAWDŹ ZA DARMO, CZY PUBLIGO (dawniej WP Idea) JEST DLA CIEBIE

Chciałbyś mieć możliwość przetestowania produktu przed zakupem? My dajemy Ci taką możliwość!

Na Publigo działa wiele najpopularniejszych platform kursowych w Polsce. Przekonaj się sam, co sprawia, że ich twórcy zostają z nami.

15 DNI TESTÓW GRATIS

INSTALACJA GRATIS

WSPARCIE GRATIS


Jesteśmy pewni naszej jakości i nie boimy się dać na nią gwarancji. Próba nic nie kosztuje — kliknij i przetestuj nowe funkcje:

WSKAZÓWKA: ZGARNIJ 45 DNI NA TESTY ZAMIAST 15.

Jeśli kupisz pakiet Publigo po 15 darmowych dniach, nadal masz 30 dni na zwrot bez żadnych kosztów. Efekt — 45 dni bezpłatnego testowania!

DLACZEGO WARTO

CENA? SETKI RAZY MNIEJSZA NIŻ ZYSKI!

Prawdziwą ceną każdego rozwiązania jest zysk, jaki przynosi. Jeśli coś zarabia więcej, niż kosztuje, jest tanie.

Publigo potrafi zarobić dla właściciela dziesiątki, czasem setki tysięcy złotych, a kosztuje ułamek takich sum.

Najtańsza rzecz jest droga, jeśli nie daje zysku. Mało tego, najdroższe bywają rzeczy darmowe — bo zużywają Twój czas, dając bardzo mało w zamian.

Publigo to niewielka inwestycja, która potrafi przynieść wielkie korzyści. Masz kilka wariantów do wyboru, a rozsądną cenę można dodatkowo rozłożyć w czasie dzięki wygodnemu abonamentowi. Warto się temu przyjrzeć.

Oto wykres wpłat z jednej kampanii prowadzonej na Publigo (dawniej WP Idea)

Wykres

Nasz moduł wykonuje za Ciebie (i dla Ciebie) dziesiątki czynności powtarzanych setki razy. To prawdziwa automatyzacja zysków.

TANIEJ NIŻ W AGENCJI, LEPIEJ NIŻ SAMEMU

Agencje interaktywne czasami robią świetne rzeczy. Świetne, ale też kosztowne! Co więcej, nigdy do końca nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Nie każdy szuka takiego rozwiązania.

System kursowy Publigo to intuicyjne rozwiązanie gotowe do wdrożenia bez budowania całości od zera. To tak, jakby zamówić mocny smartfon z salonu, zamiast ręcznie składać telefon tylko dla siebie. Unikat wcale nie musi być lepszy. Dopracowaliśmy tysiące szczegółów.
Dla Ciebie to tysiące (złotych) korzyści.

Zobacz, ile zyskasz na jednej dobrej decyzji:

Zamówienie w agencji interaktywnej
Dedykowany szablon od 4 000 zł W cenie
Pojedyncza integracja z systemem płatności, mailingowym lub fakturującym 1 500 - 3 000 zł W cenie
Automatyczne przydzielanie dostępu 1 000 - 2 000 zł W cenie
Zabezpieczanie treści 3 000 - 6 000 zł W cenie
Obsługa abonamentów i kodów zniżkowych od 5 000 do 8 000 zł W cenie
Koszt
17 500 - 28 000 zł
Koszt
od 997 zł (BOX)
od 87 zł (GO)
Zamów system już teraz

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

OTRZYMASZ GOTOWĄ MASZYNĘ DO SPRZEDAWANIA KURSÓW

Mocny silnik

Oprogramowanie Publigo napędza ogromną część polskiego e-biznesu i blogosfery: od diet, przez coaching, po finanse. WPI to pewny partner w biznesie online.


Aktualizacje

Otrzymasz dostęp do najnowszych rozwiązań i funkcji. Twoje kursy mogą stawać się coraz lepsze bez dodatkowej pracy czy inwestycji.


Wsparcie techniczne

Jesteśmy zawsze blisko i zawsze chętnie pomagamy naszym klientom. Chcemy, by nasze rozwiązania pomagały im i ich zachwycały. Jeśli mają jakiekolwiek pytania, wystarczy dać nam znać, byśmy ruszyli do działania.

Brak ograniczeń

Nie martwisz się limitami liczby kursów, czy kursantów, gdyż platforma ich nie ma. Możesz spokojnie rozwijać swój biznes, bez obawy, że dopadną Cię dodatkowe koszty związane z Publigo.


Przyjazna instrukcja

Publigo jest dla dla każdego, kto chce sprzedawać w sieci. Nie musisz mieć doktoratu politechniki, by zrozumieć instrukcję obsługi modułu Publigo. Jest przejrzysta i dopasowana do potrzeb klienta — tak, jak całe Publigo.


Faktura VAT

Czytelne rozliczenia to podstawa — tu też nic nie komplikujemy. Na wszystko otrzymasz fakturę vat 23%. Wystarczy, że podasz dane przy zamówieniu.

Zamów system już teraz

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

ZAMÓW JUŻ TERAZ

Dopasuj Publigo do swojej Idei

Publigo dostępne jest w 2 wersjach: BOX i GO. Zobacz poniżej, co charakteryzuje każdą z nich (szczegółowe porównanie znajdziesz tutaj).

Zamów system odpowiedni do Twoich planów albo spytaj nas o radę.
Nie musisz wiedzieć od razu, która wersja Publigo będzie dla Ciebie najlepsza.

Serwer i wideo Aby uruchmić platformę musisz zapewnić dla niej serwer oraz hosting materiałów wideo.
Aktualizacje i wsparcie Dostęp do nowych wersji i wsparcia otrzymujesz na rok od zakupu (z możliwością przedłużenia).
Ogromna elastyczność Masz dostęp do wszystkich ustawień i możliwość instalowania dodatkowych rozszerzeń.
Płacisz raz, używasz jak długo chcesz!
START
997 zł + VAT
Na początek
Sprzedaż kursów BEZ LIMITU
Sprzedaż prod. cyfrowych BEZ LIMITU
Sprzedaż usług BEZ LIMITU
Integracja z systemem płatności
Integracja z systemem fakturującym
Integracja z systemem mailingowym
Konfigurowalne szablony
Kody zniżkowe
Import kursantów
Moduł dyskusji
Wyszukiwarka
1 rok wsparcia
1 rok aktualizacji
Instrukcja obsługi
Faktura VAT
ZAMÓW TERAZ!
PLUS
1797 zł + VAT
Zrób więcej
To co w pakiecie START oraz dodatkowo
Możliwość tworzenia pakietów
Możliwość klonowania kursów
Śledzenie postępów
Udostępnianie treści z opóźnieniem
Planowanie promocji cenowych
Integracja z Zapierem
Limit logowań
Prywatne notatki
Sprzedaż prod. fiz. BEZ LIMITU NOWOŚĆ
ZAMÓW TERAZ!
Serwer i wideo O nic się nie martwisz - otrzymujesz gotową platformę z miejscem na pliki i materiały wideo.
Aktualizacje i wsparcie Nie martwisz się o aktualizacje i wsparcie, które dostępne są przez cały czas korzystania z usługi.
Ogromna elastyczność W każdym momencie możesz zrezygnować z usługi lub migrować do wersji BOX.
Wybierz cykl rozliczeniowy:
Miesięczny
Roczny -12%
START
Na początek
Sprzedaż kursów BEZ LIMITU
Sprzedaż prod. cyfrowych BEZ LIMITU
Sprzedaż usług BEZ LIMITU
Integracja z systemem płatności
Integracja z systemem fakturującym
Integracja z systemem mailingowym
Konfigurowalne szablony
Kody zniżkowe
Import kursantów
Moduł dyskusji
Wyszukiwarka
Wsparcie
Administrowany serwer
Własny hosting wideo BEZ LIMITU
25 GB na pliki wideo w pakiecie
Bieżące aktualizacje
Instrukcja obsługi
Faktura VAT
ROZPOCZNIJ BEZPŁATNIE!
PLUS
Zrób więcej
To co w pakiecie START oraz dodatkowo
Możliwość tworzenia pakietów
Możliwość klonowania kursów
Śledzenie postępów
Udostępnianie treści z opóźnieniem
Planowanie promocji cenowych
Integracja z Zapierem
Limit logowań
Prywatne notatki
Sprzedaż prod. fiz. BEZ LIMITU NOWOŚĆ
Własny hosting wideo BEZ LIMITU
50 GB (zamiast 25 GB) na pliki wideo w pakiecie
ROZPOCZNIJ BEZPŁATNIE!
Bank Pekao Inteligo blik mBank ING Milenium Santander eurobank citihandlowy Credit Agricole getin bank T usługi bankowe Bank Pocztowy Boś Bank Idea Bank banki spółdzielcze BGŻ neoBank Raifeisen Bank nest Bank plus bank toyota bank Volkswagen bank

30 DNI GWARANCJI BEZ ŻADNYCH PYTAŃ

Testuj, sprawdzaj, zdecyduj potem. Masz całkowitą swobodę przez 30 dni od zamówienia, więc możesz zrobić próbę z czystej ciekawości. Zamów system i przekonaj się, że naprawdę przyłożyliśmy się do pracy. Zadbaliśmy o każdą złotówkę klienta. Publigo po prostu mu się opłaca.

Dlaczego aż tak szeroka gwarancja? Bo lata doświadczenia pokazują, że dostarczamy klientom nawet więcej, niż się spodziewali, i otrzymujemy doskonałe opinie. Postaramy się, byś Ty również był zadowolony.

Bez podania przyczyny

Natychmiastowy zwrot

Bez dodatkowych pytań

ZAMÓW SYSTEM Z 30 DNIOWĄ GWARANCJĄ

Pamiętaj, że po zakupie masz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny, a w przypadku wersji BOX możesz poprosić nas o bezpłatną instalację systemu na własnym serwerze.

FAQ

PUBLIGO (dawniej WP Idea) ODPOWIADA NA OCZEKIWANIA

Publigo jest prosta w obsłudze mimo ogromnych możliwości. Jeśli znasz WordPressa, 75% funkcji od razu będzie wyglądać znajomo, i o to chodzi. To narzędzie do codziennej pracy w sieci, i takim je zaprojektowaliśmy. Reszta to szczegóły, które można szybko opanować.

Klienci zadają nam kilka pytań, a po tygodniu wiedzą już wszystko.

Zawsze jesteśmy do ich dyspozycji, a najpopularniejsze pytania zebraliśmy poniżej.

Zobacz najczęściej zadawane pytania i przekonaj się do Publigo:

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Podatek VAT zostanie doliczony przy przejściu do zamówienia. Ceny brutto poszczególnych pakietów wersji pudełkowej (BOX) są następujące: START – 1226,31 zł, PLUS – 2210,31 zł, PRO – 3686,31 zł. Ceny brutto poszczególnych pakietów wersji abonamentowej (GO) wyglądają następująco: START – 119,31 zł (opłata miesięczna), 1284,12 zł (opłata roczna), PLUS – 217,71 zł (opłata miesięczna), 2317,32 zł (opłata roczna), PRO – 365,31 zł (opłata miesięczna), 3645,72 zł (opłata roczna).

W przypadku wersji BOX (instalowanej na własnym serwerze) płatność jest jednorazowa, a po okresie roku możliwe jest przedłużenie pakietu wsparcia i aktualizacji po cenie niższej od standardowej (po roku -25%, po 2 latach - 37,5%, a po 3 latach -50%). W wersji GO klient płaci wygodny abonament miesięczny lub roczny (płatny z góry).

Aby platforma działała, potrzebna jest jeszcze domena, a w przypadku Publigo BOX także hosting. Poza tym niezbędne jest konto w wybranym systemie płatności oraz opcjonalnie konta w systemie mailingowym i fakturującym. Dodatkowym kosztem może być również hosting wideo (vimeo.com, wistia.com itp.). Przy czym wersja GO posiada już hosting wliczony w cenę. W zależności od pakietu jest to 50, 75 lub 100 GB na pliki wideo, ale można też korzystać z własnych zewnętrznych kont hostingowych typu Vimeo, Wistia, YouTube itp.

Wersja GO to oprogramowanie udostępniane w formie cyklicznie opłacanej usługi (SaaS) - to najszybszy i najtańszy sposób na start w świecie Publigo. W tej wersji otrzymujesz gotową platformę z zapewnioną infrastrukturą (serwer, hosting wideo, maile transakcyjne etc.). Niczego nie musisz instalować, zastanawiać się jaki serwer wybrać itp. - zakładasz konto i możesz działać! W wersji BOX opłata jest jednorazowa (z opcją przedłużenia wsparcia i aktualizacji po roku). W tej wersji otrzymujesz oprogramowanie, które musisz samodzielnie zainstalować i uruchomić (lub skorzystać z naszej pomocy startowej). Musisz więc zadbać o serwer, hosting wideo i wszelkie kwestie związane z infrastrukturą i jej administracją. Porównianie wersji znajdziesz w tej tabeli.

W każdym pakiecie otrzymujesz oprogramowanie Publigo, instrukcję oraz wsparcie i aktualizacje. Funkcje oprogramowania różnią się w zależności od pakietu i zostały przedstawione w tej tabeli.

Platforma Publigo posiada wbudowaną integrację z następującymi systemami płatności: PayPal, tpay.com (dawne transferuj.pl), PayU, Dotpay, Przelewy24, Paynow, Stripe, Coinbase (kryptowaluty). Możesz przeprowadzać szybkie testy bez konieczności dokonywania realnych płatności. Platforma pozwala aktywować dowolną liczbę integracji jednocześnie np. PayPal i tpay.com. Wybrane integracje pozwalają wdrożyć płatności cykliczne (szczegóły w dokumentacji).

Platforma posiada integrację z 5 systemami fakturującymi: iFirma, wFirma, inFakt, Taxe oraz fakturownia.pl. Jeśli nie masz jeszcze żadnego systemu do automatycznego wystawiania faktur, to rekomendowane jest skorzystanie z systemu Fakturownia.

Platforma pozwala na integrację z następującymi systemami mailingowymi: GetResponse, FreshMail, MailerLite, SALESManago, MailChimp, ActiveCampaign, Interspire, iPresso i ConvertKit. Integracja pozwala zapisywać kursantów na wybraną listę mailingową po zakupie danego kursu. Możliwe jest również włączenie opcjonalnego zapisu na newsletter.

Kody zniżkowe dostępne na platformie mogą być ustawione jako kwotowe lub procentowe. Możliwe jest też ustawienie daty początku i końca promocji, maksymalnej liczby użyć, czy ograniczyć dany kod do konkretnego kursu.

Dzięki funkcjonalności klonowania kursów możliwe jest skopiowanie całego kursu i utworzenie na tej podstawie nowego. Dzięki temu można szybko stworzyć podobny kurs lub różne wersje cenowe sprzedawanego kursu (Premium, VIP itp.). Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Śledzenie postępów to funkcjonalność, która pozwala kursantom odznaczać przerobiony materiał i śledzić jaka część kursu została już zrealizowana. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Funkcja ta pozwala na udostępnianie kolejnych lekcji w określonym czasie. Możliwe jest np. ustawienie, by nowa lekcja dostępna była co 24 godziny, dzięki czemu kursant skupi się na obecnie dostępnym materiale. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwe jest tworzenie pakietów z dowolnych kursów utworzonych na platformie. Taki pakiet ma niezależną cenę i ustawienia integracyjne. Funkcjonalność ta dostępna jest w pakietach Plus i Pro.

Tak, możliwa jest sprzedaż dostępu do kursu w formie abonamentowej. System obsługuje abonamenty półautomatyczne poprzez wysyłanie przypomnień oraz automatyczne realizowane przez płatności cykliczne kartami kredytowymi (dostępne dla wybranych operatorów). Funkcjonalność ta dostępna jest w pakiecie Pro.

Wersja GO jest od razu gotowa do działania - otrzymujesz natychmiastowy dostęp do swojej platformy. Wersja BOX instalowana jest samodzielnie na Twojej infrastrukturze, aczkolwiek cały proces jest bardzo intuicyjny i prosty. Jeżeli jednak napotkasz jakiś problem, chętnie Ci pomożemy. Razem z oprogramowaniem otrzymujesz dostęp do wsparcia, dzięki któremu poradzisz sobie z ewentualnymi trudnościami.

Dzięki nim możemy ustawić różne opcje cenowe danego produktu.

Rekomendujemy skorzystanie z kreatora regulaminu i polityki prywatności Bezpieczny.BIZ. W kwestii RODO zerknij na Pakiet RODO Krok po kroku.

W przypadku wersji BOX platformę kupujesz na zawsze, a po roku użytkowania wygasają usługi towarzyszące, tj. wsparcie i aktualizacje. Platforma jednak działa tak, jak do tej pory – możesz tworzyć i sprzedawać kursy. Wsparcie i aktualizacje można przedłużyć na preferencyjnych warunkach. Przed ich wygaśnięciem wysyłamy informację wraz z rabatem. W wersji GO płacisz wygodny abonament miesięczny lub roczny (płatny z góry) i korzystasz z Publigo tak długo, jak zechcesz. W każdej chwili możesz zakończyć z nami współpracę, gdyż wersja GO nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy terminowej.

Skontaktuj się z nami! Możesz skorzystać z chatu dostępnego w prawej cześci strony na dole, możesz zamówić rozmowę poprzez widget z lewej strony. Możesz też napisać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres email pytania@publigo.pl. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

Kontakt

MASZ DOBRĄ IDEĘ? ZREALIZUJMY JĄ:

Masz pomysł na kurs? Zmieńmy go w rzeczywistość!

Daj nam znać, a pomożemy Ci uruchomić skuteczne internetowe narzędzie działające pod Twoją marką.

Porozmawiajmy i zobacz, jak możemy Ci się przydać.

Napisz, zamów rozmowę
lub wyślij wiadomość
szybkim formularzem.


Masz pytania przed zakupem? Zamów rozmowę
pytania@publigo.pl

Formularz kontaktowy

0bc8eae833159c48a50771">