Odwiedź nasze profile:

Witaj na blogu Publigo!

Wybrane dla Ciebie

14 maja 2024

Czas na kolejny krok naprzód! Te dwie DUŻE zmiany znacząco ulepszą user experience Twoich klientów! Jesteś gotowy/a na to, co aktualizacja 7.0 ma do zaoferowania?

5 kwietnia 2024

Kolejny miesiąc i kolejna aktualizacja gotowa! Publigo w wersji 6.9 to aż CZTERY duże zmiany, które usprawnią Twoje doświadczenia i pozwolą na wprowadzenie nowych trików sprzedażowych do Twojej oferty!

8 marca 2024

WOW, idziemy jak burza! Kolejna aktualizacja wydana! Tym razem Publigo 6.8 wprowadza TRZY nowe funkcje, na które czekaliście. 

7 lutego 2024

Hurra! Właśnie wydaliśmy kolejną aktualizację Publigo, tym razem do wersji 6.7. Tym razem udało nam się wypuścić kilka naprawdę ciekawych ficzerów, dlatego mamy nadzieję, że Wy będziecie tak samo podekscytowani, jak my!

29 stycznia 2024

W dzisiejszym świecie internetu, budowanie społeczności online jest kluczowym elementem strategii marketingowej. Świetnym miejscem do tego celu jest Discord – komunikator, który umożliwia tworzenie społeczności, której członkami mogą być Twoi klienci.  Z poziomu samego Discorda możesz tworzyć kanały komunikacyjne, dzielić się materiałami edukacyjnymi, a nawet organizować wydarzenia na żywo. Poniżej znajdziesz przewodnik krok po kroku, jak […]

16 stycznia 2024

Rok 2024 przyniesie ze sobą ciekawe innowacje w dziedzinie metod nauczania i prowadzenia kursów online. Najwięcej mówi się o wykorzystaniu sztucznej inteligencji, ale nowe trendy obejmują również poszerzenie grywalizacji, naukę mobilną, wirtualne klasy, czy micro-learning. Przyjrzyjmy się więc 5 trendom w e-lerningu na 2024 rok. Trendy w e-learningu 2024 1. Micro-learning Rok 2024 będzie rokiem […]