Odwiedź nasze profile:

Nowe możliwości w Publigo 6.6!

5 grudnia 2023 Brak komentarzy

Kolejna aktualizacja naszej platformy otwiera przed Wami nowe perspektywy i wprowadza szereg innowacji. Przedstawiamy główne zmiany w wersji 6.6. Ale na początek najważniejsze!

Wymagana wersja PHP 8.0+

Pamiętaj, aby przed aktualizacją sprawdzić aktualną wersję PHP. Jeśli PHP będzie za niskie, platforma przestanie działać. Nie będzie możliwości zalogowania się do panelu oraz sprzedaży produktów i kursów. Sprawdź w panelu hostingu lub w karcie Pomoc, czy Twoje PHP jest odpowiednie. Jeśli nie, przed aktualizacją koniecznie podnieś poziom PHP!

Integracja z Discordem (pakiet PRO)

Największą nowością tej aktualizacji jest integracja Publigo z komunikatorem Discord. Teraz komunikacja ze społecznością staje się jeszcze efektywniejsza! Twórz dedykowane przestrzenie dla swoich kursantów, dziel się wiedzą, prowadź spotkania na żywo, a wszystko to na jednym serwerze! Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Rozbudowane webhooki

W Publigo pojawiły się również cztery nowe webhooki w kategorii „Wysłano powiadomienie” dla zdarzeń:

  • Dostęp do kursu wygasł: Otrzymuj powiadomienia, gdy dostęp do kursu dla Twoich klientów dobiegnie końca.
  • Dostęp do kursu wygasa: Zbieraj informacje o kursantach, którzy wkrótce stracą dostęp do zakupionego kursu. Dzięki temu możesz powiadomić ich o tym wcześniej i przekonać do kolejnego zakupu!
  • Płatność kartą zostanie pobrana: Bądź na bieżąco z informacją, kiedy planowana jest pobranie płatności z karty Twojego klienta.
  • Płatność kartą jest nieudana: Natychmiastowe powiadomienia, gdy płatność kartą kursanta nie powiedzie się.

Co więcej, nasz system obsługujący webhooki będzie 6-krotnie ponawiał próby, jeśli za pierwszym razem wysłanie powiadomienia nie powiedzie się.

Dlaczego warto korzystać z webhooków? Bo umożliwiają bezpośrednie przekazywanie informacji z jednego systemu do drugiego w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można reagować natychmiast na zdarzenia. Przykładowo, duża grupa Twoich kursantów za kilka dni straci dostęp do kursu. Dzięki powiadomieniu o wygaśnięciu dostępu do kursu zawczasu przygotujesz np. mailing z kodem rabatowym, by zachęcić ich do kolejnego zakupu. I to są realne korzyści!

Nowa zakładka w Sprzedaży – Płatności zaplanowane

Oferujesz płatności cykliczne? To świetnie! Teraz w karcie Sprzedaż znajdziesz dedykowaną zakładkę o nazwie Płatności zaplanowane. Znajdziesz tam tabelę podsumowującą, ile jeszcze płatności powinno wpłynąć na dany okres. Ułatwi Ci to monitorowanie i zarządzanie swoimi przychodami.

Tabelę z płatnościami zaplanowanymi znajdziesz w karcie Sprzedaż.

Najświeższe informacje o Publigo znajdziesz na Facebooku. Obserwuj nas

Czy wiesz, że na Publigo możesz teraz sprzedawać produkty fizyczne? Zobacz tutaj

0 0 votes
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments