Odwiedź nasze profile:

Dodaliśmy nowy – ulepszony – edytor kursów!

16 marca 2023 Brak komentarzy

Nie wiem, czy pamiętasz, ale w ostatniej aktualizacji bardzo mocno przebudowaliśmy edytor kursów. Praca nad jego ulepszeniem zajęła nam sporo czasu, ale było warto! Dzisiaj więcej szczegółów o nowym kreatorze kursów w Publigo. 

Jak wygląd nowy edytor kursów w Publigo?

W nowym kreatorze zmieniliśmy przede wszystkim wygląd. Chcieliśmy, aby nowy edytor pasował wizualnie do pozostałych elementów platformy, które w ostatnim czasie również zostały przebudowane.

Ponownie postawiliśmy na estetyczny minimalizm z nutką nowoczesności 😉 

nowy edytor kursów Publigo

To nie koniec zmian wizualnych w Publigo. W planach mamy przebudowę całego panelu administracyjnego, nad którym pracowaliśmy cały 2022 rok i nadal pracujemy by osiągnąć efekt, który sobie założyliśmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Praca z kursami jeszcze przyjemniejsza

Wygląd jest ważny, ale nie tylko on się liczy. Nowy kreator zaprojektowaliśmy tak, aby praca z kursami była jeszcze bardziej intuicyjna.

W tym celu na nowo zaplanowaliśmy rozmieszczenie wszystkich funkcji i  pogrupowaliśmy je w odpowiednie sekcje. W kilku miejscach dodaliśmy również podpowiedzi odnośnie korzystania z bardziej zaawansowanych funkcji. 

nowy kreator kursów

Mogę też zdradzić, że w planach mamy dodanie tooltipów do każdej sekcji, aby w ten sposób pomóc osobom, które będą tworzyć swój pierwszy kurs w Publigo.  Jak tylko rozpoczniemy pracę nad tym rozwiązaniem, dam znać.

I jak wrażenia? Z niecierpliwością czekamy na feedback ?

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments