Odwiedź nasze profile:

Jak przetestować Publigo za darmo!

15 listopada 2021 Brak komentarzy

Nie chcesz wydawać pieniędzy na platformę kursową, której nie znasz? Zastanawiasz się, czy spełni Twoje oczekiwania? Chcesz sprawdzić, czy poradzisz sobie ze stworzeniem własnego kursu? Rozumiemy te obawy, dlatego dajemy możliwość przetestowania platformy Publigo przez 15 dni za darmo! Jak to zrobić?

Platforma do kursów Publigo

Publigo to najpopularniejsza platforma do tworzenia i sprzedaży kursów online. Dzięki niej możesz stworzyć swój własny kurs bez znajomości programowania i wiedzy informatycznej. My dajemy technologię, Ty swój pomysł i wiedzę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz bardzo szybko wydać kurs online i zacząć zarabiać w sieci.

Nie sprzedajemy kota w worku i z chęcią udostępniamy platformę do testów na 15 dni za DARMO. W tym czasie możesz sprawdzić wszystkie jej funkcje, a nawet zaprojektować swój pierwszy kurs!

– W ten sposób dajemy możliwość sprawdzenia oprogramowania i naszego działu obsługi klienta przed zakupem – wyjaśnia Michał Jaworski, pomysłodawca platformy. – Chcemy mieć pewność, że klienci dostają to, czego szukają i nie kupują kota w worku. Również, gdy klient kupuje wersję bez testowania, dajemy 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwać, można go po prostu zwrócić, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Na czym polega okres testowy Publigo?

15 dniowy okres próbny to szansa, żeby poznać platformę od środka. Możesz sprawdzić, czy jest prosta w obsłudze, zaprojektować swój kurs od początku do końca, a także zintegrować kurs z systemem fakturującym, płatności i mailingowym. W tym czasie można nawet uruchomić sprzedaż i sprzedawać kursy. Jeżeli po okresie testowym zdecydujesz się na zakup platformy wszystkie te ustawienia zostaną, co oznacza, że nie będziesz zaczynać pracy nad kursem od zera. Jeśli jednak z jakichś powodów zakończysz testy i nie kupisz platformy, po prostu ją dezaktywujemy, a Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Do testów udostępniliśmy wersję PRO, czyli najbardziej zaawansowaną, która umożliwia m.in:

 • obsługę dostępu abonamentowego
 • startu kursu z ustaloną datą
 • dodawanie wariantów cenowych
 • sprzedaż kursów na prezent
 • integrację z istniejącym sklepem (WooCommerce, Shoper)
 • i wiele innych.

Żeby w pełni przetestować wszystkie funkcje najlepiej posiadać już konto w systemie płatności i systemie fakturującym. Co ważne, w czasie tych 15 dni do Twojej dyspozycji pozostaje nasz support, który zawsze jest gotowy by pomóc i doradzić.

Jak przetestować platformę Publigo przed zakupem?

Aby przetestować platformę Publigo potrzebny jest Twój adres e-mail. Nie musisz podawać numeru karty, ani opłacać okresu próbnego z ewentualną opcją zwrotu pieniędzy. Za darmo oznacza na prawdę ZA DARMO. Wersję testową zamówisz, wypełniając formularz dostępny tutaj.

Kiedy to zrobisz, koniecznie sprawdź swoją skrzynkę, by potwierdzić adres mailowy. Gdy wykonasz ten krok, wersja testowa Publigo zostanie automatycznie dla Ciebie założona, a dane dostępowe wysłane na podany adres mailowy. Aby przetestować platformę nie musisz posiadać własnego serwera ani domeny.

Nie zastanawiaj się!

Jak widzisz, nie ma się nad czym zastanawiać, bo nie ma tu żadnego ryzyka.

 • Platformę Publigo możesz testować przez 15 dni za darmo.
 • Potrzebny jest tylko adres e-mail, nie musisz nic opłacać, ani podawać numeru karty kredytowej.
 • Do testów udostępniamy najbardziej zaawansowaną wersję PRO.
 • Kursy można sprzedawać nawet w momencie testowania Publigo. Wszystkie ustawienia dokonane w wersji testowej, zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeżeli zdecydujesz się na zakup platformy. Możesz więc od razu działać i sprzedawać swoje szkolenia.
 • Wersję testować zamówisz, korzystając z formularza dostępnego >>> TUTAJ <<<

Do dzieła! 🙂

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments