Odwiedź nasze profile:

Jak stworzyć kurs online i nie zrujnować budżetu?

20 czerwca 2022 Brak komentarzy

Chcesz wydać własny kurs online, ale boisz się dużych kosztów na początku? Zastanawiasz się, czy Twoje szkolenie odniesie sukces i czy warto w nie inwestować? A może obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obsługą platformy kursowej, bo nie znasz się na kwestiach technicznych? Szybko rozwiejemy Twoje wątpliwości, ponieważ znamy idealnie rozwiązanie.

Czy dam radę?

Zacznijmy jednak od początku. Jeżeli myślisz o tworzeniu kursów online na pewno czujesz się ekspertem w jakiejś dziedzinie i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi. I pewnie przygotowanie materiałów dla kursantów oraz opracowanie lekcji nie jest dla Ciebie problemem, ale schody pojawią się, gdy zaczynasz myśleć, jak zamknąć to wszystko w dobrze funkcjonującą całość?

 • Gdzie załadować wideo?
 • Jak przyznać dostęp do kursu?
 • W jaki sposób pobrać płatności i wstawić faktury?

Jeśli jesteś na początku swojej drogi biznesowej, to z pewnością oprócz pytań o technikalia, zadajesz sobie też pytania:

 • Czy dam radę?
 • Czy wystarczy mi pieniędzy?
 • Czy ktoś będzie chciał kupić mój kurs?

Nie martw się. Takie wątpliwości są normalne i każdy twórca przechodzi przez etap zwątpienia i braku wiary w swoje możliwości. Sekret sukcesu tkwi w tym, aby zaleźć rozwiązanie idealne na start.

Publigo na start

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy tworzenie kursów online to zajęcie dla Ciebie i czy Twój budżet jest na to gotowy, to idealnym rozwiązaniem będzie wybór platformy, dzięki której zaczniesz od niskich miesięcznych opłat i zyskasz pomoc doświadczonego supportu

Takie możliwości daje platforma Publigo GO. Jest to jeden z wariantów platformy Publigo dedykowany osobom, które zaczynają swoją przygodę z kursami. Wersja GO to rozwiązanie idealne na start, ponieważ nie obciąża zbytnio budżetu i odciąża w wielu kwestiach związanych z zarządzaniem całym systemem kursowym. 

Mówiąc najprościej, korzystając z wersji GO “wypożyczasz” platformę Publigo na dowolny czas. Opłacasz abonament, logujesz się do platformy, ustawiasz wszystko zgodnie ze swoimi wymaganiami i działasz. Nie musisz znać się na kwestiach technicznych, ponieważ sprawami takimi jak serwer, hosting wideo czy aktualizacje, zajmuje się nasz support. 

Ty zajmujesz się tym, co lubisz i w czym jesteś ekspertem, czyli merytoryką kursu oraz planowaniem lekcji dla kursantów. Nic Cię w tym nie ogranicza, ponieważ wersja GO nie ma żadnych limitów, jeżeli chodzi o liczbę kursantów, czy liczbę tworzonych kursów. Nie ma też żadnych prowizji, więc przyszłe zyski są tylko Twoje. Możesz działać swobodnie i bez ograniczeń.

Swoboda działania z Publigo

Oprócz wersji GO dostępna jest również wersja BOX platformy. Publigo BOX to rozwiązanie które przekształca system WordPress w platformę do kursów, którą samodzielnie zarządzasz i w razie potrzeby możesz rozbudowywać ją o dodatkowe wtyczki. Platforma ta jest w pełni zautomatyzowana, posiada wbudowane szablony oraz wiele funkcji pomocnych w tworzeniu i sprzedaży kursów, m.in. vouchery, quizy, generator certyfikatów, system raportów itp. Opłata za tę wersję jest jednorazowa, a po dokonaniu płatności otrzymujesz własną licencję na platformę, którą musisz zaopiekować się samodzielnie.   

Oba warianty platformy – GO i BOX – idealnie się uzupełniają. W każdym momencie możesz migrować z wersji GO do wersji BOX, uwzględniając poniesione wcześniej koszty. Takiego unikatowego rozwiązania nie oferuje nikt.

Jeżeli więc martwisz się, że Twój pomysł z kursami nie wypali i wolisz zacząć od małych kroków, startujesz z wersją GO. Gdy przekonasz się, że to był strzał w dziesiątkę, możesz przenieść się na wersję BOX i wykupić z platformę z licencją na własność. Żaden system nie daje takiej swobody działania i tylu możliwości.

A teraz najlepsze!

Wszystkie funkcje platformy Publigo możesz sprawdzić w dowolnym momencie, testując ją za darmo przez 15 dni. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość lub skorzystasz z formularza dostępnego tutaj. Sprawdź, czy jest to narzędzie, którego potrzebujesz. W instalacji od samego początku pomaga doświadczony support. Do dzieła!

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o wersji testowej:

 • Platformę Publigo możesz testować przez 15 dni za darmo.
 • Potrzebny jest tylko adres e-mail, nie musisz nic opłacać, ani podawać numeru karty kredytowej.
 • Do testów udostępniamy najbardziej zaawansowaną wersję PRO.
 • Kursy można sprzedawać nawet w momencie testowania Publigo. Wszystkie ustawienia dokonane w wersji testowej, zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeżeli zdecydujesz się na zakup platformy. Możesz więc od razu działać i sprzedawać swoje szkolenia.
 • Wersję testować zamówisz, korzystając z formularza dostępnego >>> TUTAJ <<<
0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments