Odwiedź nasze profile:

Nowe funkcje w Publigo. Aktualizacja 5.6 już dostępna!

21 września 2022 Brak komentarzy

Już są nowe funkcje w Publigo, które będą przydatne przy tworzeniu i zarządzaniu Twoimi kursami. Mam nadzieję, że dzięki tym usprawnieniom praca z Publigo będzie jeszcze wygodniejsza, a kursanci docenią komfort nauki w takim środowisku.

Nowa wersja zarządzania ustawieniami w Publigo

Pierwsza istotna zmiana, którą wprowadziliśmy, to ulepszona wersji zarządzania ustawieniami Publigo BOX (wcześniej dostępna tylko dla Publigo GO). Chcieliśmy, by praca w tym miejscu była jeszcze łatwiejsza, dlatego uporządkowaliśmy zakładkę Ustawienia i nadaliśmy jej nowy wygląd.

Dodatkowo dodaliśmy do ustawień tzw. tooltipy, czyli dymki z podpowiedziami. Po najechaniu na daną funkcję, od razu dowiesz się, do czego służy i jak ją włączyć. Liczymy na to, że taki system ułatwi i przyśpieszy pracę z kursami, ponieważ w znacznym stopniu wyeliminuje kontakt z supportem i konieczność szukania informacji w naszej bazie wiedzy. Wszystkie podpowiedzi będziesz mieć teraz zebrane w jednym miejscu.

Na razie tooltipy znajdziesz tylko w niektórych zakładkach, ponieważ ciągle nad nimi pracujemy. Ale spokojnie, w ramach kolejnych aktualizacji będzie pojawiać się ich coraz więcej.

Nowe widoki oraz zmiana wyglądu tabelek

Pozostajemy w temacie zmian wyglądu. W tej aktualizacji nowy widok zyskały również:

  • lista kursów, produktów i usług,
  • lista użytkowników
  • lista uczestników, którym wygasa dostęp.

Zależało nam na tym, aby wszystkie widoki w ramach Publigo były spójne. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z platformy będzie jeszcze bardziej intuicyjne.Taki sam styl zyskały kluczowe tabele wordpressowe. W panelu Publigo zyskały one wygląd spójny z innymi elementami platformy.

Śledzenie kampanii w programie partnerskim

Nowości pojawiły się również w programie partnerskim. Teraz Twoi partnerzy będą mogli sprawdzić, które z kanałów komunikacji używanych do promocji linków partnerskich konwertują najlepiej, aby móc skoncentrować się na nich i wyeliminować te, które nie przynoszą żadnych efektów.

Informacje o tym, jak śledzić kampanie w programie partnerskim, znajdziesz >>> TUTAJ <<< Przekaż ją swoim partnerom ?

Nie wiem, czy wiesz, ale w poprzedniej aktualizacji dodaliśmy jeszcze jedną nowość związaną z programem partnerski, o którą prosiło wiele osób. Udostępniliśmy funkcjonalności, która umożliwia przekierowanie klienta na zewnętrzny landing page.

Jako administrator platformy możesz więc generować dla swoich partnerów linki prowadzące do zewnętrznych stron (wcześniej możliwe było tylko kierowanie do stron Publigo), by tworzyć dedykowane landingi, które współpracują z wbudowanym w platformę mechanizmem programu partnerskiego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz >>> TUTAJ <<<

Możliwość definiowania opisów na stronach kategorii

Jeżeli do tej pory brakowało Ci możliwości dodania opisów do kategorii, to już nie będziesz mieć tego problemu. Od tej pory w zakładce Kategorie można dodać opis, który wyświetli się na stronie głównej danej kategorii.

Rozwijaj z nami Publigo

Poza tymi funkcjami dodaliśmy również sporo usprawnień i ulepszeń do już istniejących funkcji.Jeżeli chcesz zapoznać się ze wszystkimi zmianami, zajrzyj do na stronę https://rozwijaj.publigo.pl/, gdzie na bieżąco informujemy o tym, nad czym obecnie pracujemy.

Możesz również zagłosować na pomysły innych użytkowników. Do etapu wdrożenia przejdą te pomysły, które zyskają najwięcej głosów i wpiszą się w naszą wizję produktu. 

Zaktualizuj swoją platformę i sprawdź nowe funkcje. Aktualizacji muszą dokonać właściciele Publigo BOX. Publigo GO aktualizowana jest automatycznie.

PS.

Wysłuchaj naszego podcastu z Bartkiem Popielem, w którym opowiada – Jak stworzyć kurs, który wciąga niczym serial na Netflixie?

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments