Odwiedź nasze profile:

Tak ulepszyliśmy Publigo w ostatniej aktualizacji!

20 marca 2023 Brak komentarzy

Klonowanie kursów jednym kliknięciem i zwiększona przestrzeń na pliki, to dwie nowości, które pojawiły się w Publigo 6.0. Dzięki nim praca przy tworzeniu kursów będzie jeszcze większą przyjemnością.

Duplikowanie kursów w Publigo, to teraz tylko jedno kliknięcie!

Pracując nad ulepszeniem Publigo, postanowiliśmy znacznie uprościć mechanizm klonowania kursów. Wcześniej był on bardziej skomplikowany i trzeba było się trochę naklikać, aby sklonować wybrany kurs. Teraz wystarczy jedno kliknięcie i od razu przechodzimy do edycji zduplikowanego kursu

Do czego może się przydać duplikowanie kursów?

Dzięki tej funkcji można z jednego szkolenia stworzyć kilka kursów dedykowanych różnym grupom odbiorców. W wielu przypadkach jest tak, że duża część informacji zawartych w jednym kursie, powtarza się w kolejnych.

Możesz więc stworzyć kurs bazowy, który jednym kliknięciem powielisz, a następnie dodasz do niego pozostałe informacje. Zaoszczędzisz w ten sposób sporo cennego czasu, a na Twojej stronie pojawią się nowe szkolenia

Jak sklonować kurs w Publigo?

Wejdź do zakładki „Kursy”, a następnie wybierz kurs, który chcesz powielić. Najedź na trzy kropki znajdujące się po prawej stronie, a następnie wybierz opcję “Duplikuj”. Zostaniesz przeniesiony do razu edycji kursu, który został powielony.

klonowanie kursow

Pamiętaj, że opcja duplikowania kursów dostępna jest w Publigo Plus oraz Publigo Pro.

Więcej przestrzeni na pliki Publigo

W ostatniej aktualizacji Publigo 6.0 zwiększyliśmy przestrzeń dla plików innych niż wideo, np. pdf, jpg, gif. Ilość miejsca dla plików wideo pozostała niezmieniona.

Do tej pory dla wszystkich wersji – START, PLUS I PRO – obowiązywał limit 2 GB na pliki inne niż wideo. Teraz każda z wersji otrzymała inny limit:

  • PUBLIGO GO Start – 2 GB
  • PUBLIGO GO Plus – 4 GB
  • ➡️ PUBLIGO GO Pro – 6 GB

Mamy nadzieję, że te dwa usprawnienia ułatwią Ci tworzenie kursów i zarządzanie nimi. Liczymy na to, że teraz praca nad szkoleniami będzie jeszcze przyjemniejsza!


  • To tylko niektóre usprawnienia, które pojawiły się w aktualizacji 6.0. O wszystkich nowościach przeczytasz tutaj >>> https://publigo.pl/blog/publigo-6-0-nowy-kreator-kursow-online/
  • W aktualizacji 6.0 dodaliśmy nowy edytor kursów, możesz go zobaczyć tutaj >>> https://publigo.pl/blog/edytor-kursow/
0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments