Odwiedź nasze profile:

Zbieraj opinie od swoich klientów w Publigo

24 sierpnia 2023 Brak komentarzy

Czy korzystasz już z systemu zbierania i wyświetlania opinii w Publigo? Jeżeli nie, to koniecznie dowiedz się więcej na ten temat.

System zbierania i wyświetlania opinii stworzyliśmy wsłuchując się w Wasze potrzeby. Dzięki takiemu systemowi nowi klienci mogą przed zakupem zapoznać się z opiniami osób, które przerobiły już kurs lub kupiły dany produkt. Taki system zdecydowanie zwiększy wiarygodność Twoich produktów, co przełoży się na lepszą sprzedaż. 

Gdzie zbierać opinie w Publigo?

Kursant może ocenić kurs i zostawić swoją opinię w zakładce Moje Konto. Dostęp do wszystkich opinii znajdziesz w zakładce Opinie w bocznym menu. Tutaj możesz je zatwierdzać lub odrzucać. Zakładka ta pojawi się po aktywacji systemu opinii w ustawieniach (poniżej znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.)

Gdzie wyświetlą się opinie w Publigo?

Opinia wystawiona przez kursanta pojawi się w opisie kursu lub produktu, którego dotyczy. Będzie ona widoczna dla nowych klientów przed zakupem. 

Gdzie aktywować system opinii w Publigo?

1. Wejdź w Ustawienia –> Główne –> zakładka: Włącz moduły

2. W sekcji Komunikacja włącz Opinie

3. W sekcji Komunikacja przy Opiniach kliknij  Konfiguruj i podlinkuj regulamin Opinii

System zbierania i wyświetlania opinii pojawił się w Publigo po aktualizacji 6.2. Dostępny jest w wariancie PRO.

Warto na bieżąco aktualizować platformę, ponieważ w każdej aktualizacji dodajemy nowe funkcje lub ulepszamy już istniejące. Jeżeli chcesz wiedzieć nad czym obecnie pracujemy i co pojawiło się w ostatnich aktualizacjach, zajrzyj tutaj >>> https://rozwijaj.publigo.pl.

Na stronie możesz również zgłosić swoją propozycję zmian lub zagłosować na pomysły innych użytkowników. Do etapu wdrożenia przechodzą te pomysły, które zyskują najwięcej głosów i wpisują się w naszą wizję produktu.


Najświeższe informacje o Publigo znajdziesz na Facebooku. Obserwuj nas

Czy wiesz, że na Publigo możesz teraz sprzedawać produkty fizyczne? Zobacz tutaj

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments