Odwiedź nasze profile:

Rozbudowa wariantów cenowych już aktywna!

13 września 2023 Brak komentarzy

Miło nam poinformować, że najnowsza aktualizacja platformy Publigo – wersja 6.4 – została wydana! Przez ostatnie kilka tygodni pracowaliśmy nad rozbudową menu wariantów cenowych Twoich kursów.

Rozbudowane warianty cenowe kursów

Oto, co wprowadziliśmy:

  • Opracowaliśmy indywidualne czasy dostępu i promocje. Dla każdego wariantu cenowego możesz ustawić indywidualny okres dostępu oraz ofertę promocyjną. To oznacza większą niezależność oraz kontrolę nad tym Twoimi kursami.
  • Stworzyliśmy nowy panel edycji wariantów cenowych. Dzięki nowemu panelowi proces tworzenia opcji cenowych jest jeszcze bardziej intuicyjny. W panelu znajdziesz zrozumiałe komendy, aby tworzenie i dostosowywanie cen było proste i przyjemne.
  • Wprowadziliśmy niezależne włączanie i wyłączanie sprzedaży dla wariantów cenowych. Teraz w łatwy i szybki sposób aktywujesz lub wyłączysz sprzedaż w każdej opcji cenowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz traktować warianty cenowe jak oddzielne edycje kursu lub produktu!

Te zmiany to dopiero początek rewolucji w wariantach cenowych. Już niebawem wprowadzimy możliwość sprzedaży ratalnej oraz okresy promocyjne (np. dostęp do kursu X przez 7 dni za 1 zł). Wiemy, że wiele osób czeka na te funkcje. Zapewniamy, że już nad nimi pracujemy!

Wspólnie z nami kształtuj przyszłość Publigo

Jeśli interesują Cię zmiany, jakie zostały wprowadzone w Publigo i chcesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój platformy, koniecznie sprawdź https://rozwijaj.publigo.pl/. Na stronie znajdziesz bieżące informacje dotyczące aktualnych prac i projektów, nad którymi pracujemy.

Masz pomysł na zmiany? Koniecznie zgłoś swoją propozycję! Zrealizujemy te projekty, które zdobędą największe wsparcie społeczności i będą zgodne z wizją produktu oraz marki Publigo.


Najświeższe informacje o Publigo znajdziesz na Facebooku. Obserwuj nas

Czy wiesz, że na Publigo możesz teraz sprzedawać produkty fizyczne? Zobacz tutaj

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments