Odwiedź nasze profile:

Aktualizacja 6.5 już dostępna!

3 listopada 2023 Brak komentarzy

Długo oczekiwana aktualizacja 6.5 została wydana! Poza drobnymi usprawnieniami, wdrożyliśmy trzy duże zmiany, które naszym zdaniem znacząco wpływają na wygodę użytkowania, jak i konkurencyjność.

1. Wprowadziliśmy opcję wbudowanych płatności ratalnych (PRO)

Wiemy, jak wielu z naszych klientów na to czekało. Od teraz nie trzeba już korzystać z pośredników płatności, aby oferować swoim kursantom płatności ratalne. Więcej informacji na ten temat już wkrótce na naszym blogu i w mediach społecznościowych!

2. Dodaliśmy informacje o zakupionych wariantach w tabeli „Zamówienia” i „Uczestnicy”.

Teraz szybko i wygodnie można sprawdzić, jakie warianty kursu cieszą się największą popularnością. Wystarczy wejść w wybraną zakładkę z menu, a w tabeli podsumowującej wyświetlą się wszystkie potrzebne informacje.

3. Dodaliśmy informacje o aktywnym trybie administracyjnym.

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność w celu rozwiązania problemu, który często występował wśród naszych klientów. W sytuacjach, gdy administratorzy dokonywali zmian na platformie, np. ustawianie opóźnień startu kursów lub lekcji, zdarzało się, że zapominali, iż obecnie działają w trybie administracyjnym, czyli mają pełny widok całej zawartości platformy.

Aby wyeliminować tę konfuzję i ułatwić Wam pracę, wprowadziliśmy komunikat o aktywnym trybie administracyjnym. Gdy administrator zaloguje się na platformę i przejdzie do trybu administracyjnego, natychmiast zostanie wyświetlony wyraźny komunikat informujący go o aktywnym trybie administracyjnym. Komunikat ten jest już widoczny na ekranie głównym.

W dolnej części ekranu znajdziesz komunikat informujący o aktywnym trybie administracyjnym.
Widok aktywnego trybu administracyjnego.

Liczymy, że najnowsza aktualizacja spełni oczekiwania wielu użytkowników Publigo i pozytywnie wpłynie na ofertę. W końcu kto z nas nie korzystał z rat? 😉

Rozwijaj z nami Publigo!

Jeśli interesują Cię zmiany, jakie zostały wprowadzone w Publigo i chcesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój platformy, koniecznie sprawdź https://rozwijaj.publigo.pl/. Na stronie znajdziesz bieżące informacje dotyczące aktualnych prac i projektów, nad którymi pracujemy.

Masz pomysł na zmiany? Koniecznie zgłoś swoją propozycję! Zrealizujemy te projekty, które zdobędą największe wsparcie społeczności i będą zgodne z wizją produktu oraz marki Publigo.


Przypominamy, że do 23.11.2023 r. trwa promocja na naszą aplikację mobilną do kursów:

1497 zł za aplikację na systemy Android + iOS!

Więcej na ten temat znajdziecie na https://publigo.pl/blog/brandowane-aplikacje-mobilne/.

Przed zakupem zachęcamy do przetestowania aplikacji. Jeżeli chcesz mieć swoją aplikację do kursów, napisz do nas na adres zapytaj@publigo.pl

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments