Odwiedź nasze profile:

Już jest! Aplikacja mobilna, która pomoże Ci rozwinąć biznes

23 października 2023 Brak komentarzy

W końcu jest! Po miesiącach intensywnych prac, testach, doskonaleniu procesu wdrożenia i wielu innych przeciwnościach losu udało się – wprowadzamy brandowane aplikacje mobilne!

Dzięki aplikacji Twoi klienci będą mogli przerabiać kursy w telefonie z każdego miejsca na świecie – czy to w drodze do pracy, czy też w trakcie wakacyjnego relaksu. Ty natomiast dzięki aplikacji podniesiesz wartość swoich kursów oraz wprowadzisz do oferty niecodzienny element konkurencyjności. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dopiąć sprzedaż, zwłaszcza wśród niezdecydowanych klientów. W końcu dostęp do aplikacji mobilnej to argument nie do zbicia, prawda?

Skąd pomysł na aplikację do kursów?

Pomysł na stworzenie aplikacji do kursów chodził nam po głowie już od dawna. Wiedzieliśmy, że taka aplikacja będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem dla kursantów, a naszym klientom pomoże rozwinąć biznes.

Kiedy zaczęliśmy dostawać coraz więcej sygnałów od klientów, że czekają na takie rozwiązanie zakasaliśmy rękawy i podjęliśmy to wyzwanie! Prace nad projektem podzieliliśmy na kilka kluczowych etapów.

Najpierw przystąpiliśmy do części projektowej, w której analizowaliśmy, jakie funkcje i rozwiązania będą najbardziej przydatne. Następnie musieliśmy opracować proces wdrażania aplikacji, a po nim przyszedł czas na fazę testów, do której zaangażowaliśmy naszych klientów. Dzięki temu zyskaliśmy pewność, że aplikacja dostosowana jest do realnych potrzeb użytkowników.

Czy wiesz, że aplikacja zostanie przygotowane zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej marki?

Jak działa aplikacja?

Aplikacja, którą oferujemy pozwala przekształcić platformę z kursami w nowoczesną i funkcjonalną aplikację mobilną. Dzięki innowacyjnej technologii może ona dostarczać kompleksowe i dostosowane do potrzeb doświadczenia edukacyjne. Filmy video, teksty, quizy, pdfy – wszystko wygodnie w zasięgu jednego kliknięcia! 

Poznaj szczegóły działania aplikacji:

Personalizacja treści
Technologia, na której bazuje nasza aplikacja, umożliwia personalizację treści w sposób, który jest zgodny z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Dzięki temu Twoja aplikacja będzie dokładnie odzwierciedlać to, co oferujesz na swojej platformie Publigo.

Dostępność na wszystkich urządzeniach
Nasza aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem różnych urządzeń mobilnych, co oznacza, że działa płynnie zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Niezależnie od urządzenia, kursanci użytkownicy będą mieć dostęp do Twoich kursów online. Oczywiście aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play, jak i w AppStore!

Łatwa nawigacja 
Gwarantujemy intuicyjną nawigację. Użytkownicy łatwo znajdą kursy, które ich interesują oraz będą mogli śledzić swój postęp w nauce.

Szybkość i wydajność
Nasza technologia  jest zoptymalizowana pod kątem szybkości i wydajności, co oznacza, że Twoja aplikacja będzie działać płynnie i responsywnie, nawet przy dużym obciążeniu.

Ile kosztuje aplikacja do kursów? 

Cena, którą proponujemy jest bardzo konkurencyjna, bo to jedynie:

  • 997 zł netto za aplikację na system Android
  • 997 zł netto za aplikację jej na system iOS
  • 1994 zł netto za aplikację zarówno na system Android, jak i iOS

Zastanawiasz się, czy to dużo?

Mamy więc dla Ciebie porównanie. Średni koszt stworzenia tego typu aplikacji na indywidualne zamówienie w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania, to ok. 40 tys. złotych!

Dlaczego u nas cena jest tak atrakcyjna?

Siłą obniżania kosztów jest skala. Przy tworzeniu jednej aplikacji koszty są bardzo duże, ale zrobienie drugiej, podobnej jest już znacznie mniej pracochłonne. Ogromne znaczenie ma tu zoptymalizowanie całego procesu wytwarzania tak, by był szybki i powtarzalny. Dzięki temu klient nie płaci za zaprojektowanie, a za wyprodukowanie aplikacji, a to jej projekt jest zazwyczaj najbardziej kosztowny wyjaśnia Michał Jaworski, twórca Publigo.Podobnie jest np. w motoryzacji. W zasadzie nikt z nas nie posiada auta zaprojektowanego od A do Z na indywidualne zamówienie. Posiadamy samochody, które mają wspólny model a różnią się kolorem, silnikiem i detalami. Dzięki takiemu podejściu producenci aut mogą nam je dostarczać w akceptowalnych cenach. Podobnie jest z naszą aplikacją. Zaprojektowaliśmy ją inwestując w to ogromne środki, a teraz produkujemy zindywidualizowane wersje różniące się brandingiem.

Uwaga promocja!

Obecnie, w ramach promocji na pierwsze wydania, proponujemy promocyjną cenę na pakiet Android + iOS w wysokości 1497 zł netto. (Promocja na dzień 23.10.2023 r. – 23.11.2023 r.)

Koszt wdrożenia aplikacji

Co otrzymam w cenie?

W tej cenie otrzymasz od nas kompleksową usługę. To znaczy, że nie tylko stworzymy dla Ciebie dedykowaną aplikację mobilną, ale również zajmiemy się procesem zgłoszenia do sklepów App Store i Google Play.

Aplikacja będzie pełnić funkcję tzw. czytnika kursów online – umożliwi dostęp do kursów, ale nie będzie zawierać panelu klienta. Oznacza to m.in. że użytkownicy nie będą mogli dokonywać zakupów w aplikacji.

Będą natomiast mogli odtwarzać i przerabiać swoje kursy. Wszystkie postępy dokonane w aplikacji zostaną zapisane i kursant będzie mógł kontynuować przerabianie materiału od momentu ostatniego zapisu na dowolnym urządzeniu.

Największą zaletą aplikacji jest to, że jest to aplikacja brandowana, tworzona dla każdego klienta indywidualnie. Oznacza to, że gdy ją zamówisz zostanie przygotowana zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej marki. W sklepie Android/iOS będzie więc widoczna z Twoją nazwą i logo.

Zobacz, jak wygląda aplikacja jednego z naszych klientów:

Aplikacja mobilna Poradnik Automatyka. Zachęcamy do sprawdzenia kursów na https://aniro.pl/
Aplikacja mobilna Poradnik Automatyka. Zachęcamy do sprawdzenia kursów na https://aniro.pl/

Czy mogę przetestować aplikację przed zakupem?

Wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego przygotowaliśmy demonstracyjną aplikację mobilną, która da Ci możliwość sprawdzenia działania aplikacji z perspektywy Twoich kursantów.

W aplikacji wgrany jest przykładowy kurs z prezentacją treści w formie tekstu oraz video. Możesz więc zobaczy, jak prezentuje się taki kurs, ocenić działanie aplikacji i przetestować jej funkcje, np. działanie quizów.

Jak przetestować aplikację?

Jeżeli chcesz przetestować aplikację demonstracyjną, napisz do nas na wiadomość na adres zapytaj@publigo.pl. W odpowiedzi otrzymasz dane dostępowe oraz linki do pobrania aplikacji. Do dzieła!

Demonstracyjna aplikacja mobilna pod brandingiem Publigo
Demonstracyjna aplikacja mobilna pod brandingiem Publigo

Warto wiedzieć przed zakupem:

  • WAŻNE! Na ten moment usługa stworzenia brandowanej aplikacji mobilnej jest dostępna dla klientów pakietów PRO – zarówno w opcji BOX, jak i GO. Nie wykluczamy jednak wprowadzenia jej do sprzedaży, także dla innych pakietów.
  • Aplikacja stanowi “czytnik”, który pozwala na dostęp do wykupionych przez danego użytkownika kursów udostępnianych w ramach Publigo. Użytkownik nie ma możliwości zakupu nowych kursów i innych produktów przez aplikację (tym samym są one niewidoczne w aplikacji).
  • Aplikacja umożliwia przeglądanie treści kursów analogicznej do tej, jaka udostępniana jest w wersji desktopowej (tekst, wideo, audio, obrazki).
  • Aplikacja pozwala na przeszukiwanie zawartości platformy mechanizmem analogicznym, jak w wersji desktopowej.
  • Aplikacja jest brandowana kolorystyką oraz logo zamawiającego poprzez umieszczenie tych elementów miejscach takich, jak: ikona aplikacji, splash screen, ekran logowania. Zawartość kursów i ich branding zgodny jest z brandingiem wersji desktopowej.

Spodobało się? Zamów swoją aplikację już dziś!

Jeżeli chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom i zaoferować swoim kursantom jeszcze lepsze kursy, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Zamów swoją aplikację, kontaktując się z nami pod adresem zapytaj@publigo.pl. 
Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z działaniem aplikacji, z chęcią na nie odpowiemy. Możesz je zadać:


Nie obserwujesz nas jeszcze na Facebooku? Nie zwlekaj ani chwili dłużej! A jeśli korzystasz z platformy Publigo, zapisz się koniecznie do naszej zamkniętej grupy wsparcia. Tam regularnie dzielimy się wiedzą i informacjami o nowych projektach.

Przeczytaj także:

https://publigo.pl/blog/jak-w-kilka-minut-stworzyc-kolejny-warianty-kursow/
https://publigo.pl/blog/zalecane-wymiary-grafik-w-publigo/
https://publigo.pl/blog/ulepszone-opcje-cenowe/

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments