Odwiedź nasze profile:

Publigo 6.0! Nowy edytor kursu, reCaptcha, zwiększona przestrzeń na pliki

14 marca 2023 Brak komentarzy

Obiecałam, że odezwę się w tym tygodniu i oto jestem z dobrymi wiadomościami. Właśnie wydaliśmy nową wersję Publigo 6.0, nad którą dość długo pracowaliśmy. W niej między innymi nowy kreator kursów online, tabela z historią cen i udoskonalony edytor pakietów.

Za chwilę opowiem Ci pokrótce, jakie zmiany zaszły w tej wersji, a obszerniejsze informacje znajdziesz w kolejnych postach na blogu i w naszych social mediach. Największą nowością w tej wersji jest nowy kreator kursów online.

Każdego dnia będę informować o jednej nowości, która pojawiła się w Publigo 6.0. Pokażę Ci screeny, opowiem o naszych założeniach odnośnie danej funkcjonalności i w razie potrzeby udzielę instrukcji, jak z niej korzystać. 

Co nowego w Publigo 6.0?

  • Ulepszony wizualnie edytor, który jest znacznie czytelniejszy w obsłudze. 
  • Nowy edytor pakietów współgrający wizualnie z pozostałymi elementami platformy. 
  • Ochrona przed spamem, dzięki dodaniu reCaptcha w formularzu kontaktowym
  • Tabela z historią cen, która wpisuje się w najnowsze wymagania prawne Omnibus oraz umożliwia dokładniejszy wgląd w Twój biznes. 
  • Zwiększona przestrzeń na pliki (inne niż wideo) w Publigo GO.
  • Udoskonalona i uproszczona funkcjonalność duplikowania kursów
  • Inne mniejsze i większe usprawnienia. 

Pamiętaj, że więcej informacji o każdej z powyższych zmian znajdziesz w kolejnych postach i w social mediach. Zachęcam Cię więc do śledzenia nas w tych miejscach. 

A teraz najważniejsze.

Możesz już teraz przetestować nowości w Publigo, wystarczy tylko, że zaktualizujesz platformę (instrukcja tutaj). Pamiętaj, że aktualizacji muszą dokonać właściciele Publigo BOX. Platforma Publigo GO aktualizowana jest automatycznie.

Jestem bardzo ciekawa, jak oceniasz zmiany w aktualizacji 6.0? Nasz zespół będzie wdzięczny za każdą informację zwrotną i miłe słowo, które zawsze doskonałą motywacją do dalszej pracy.

PS. 

Jeżeli chcesz zapoznać się z historią zmianami w Publigo i z naszymi planami na przyszłość, zajrzyj na stronę Rozwijaj Publigo, gdzie na bieżąco informujemy o tym, nad czym obecnie pracujemy.

Na stronie możesz zgłosić swoją propozycję zmian lub zagłosować na pomysły innych użytkowników. Do etapu wdrożenia przejdą te pomysły, które zyskają najwięcej głosów i wpiszą się w naszą wizję produktu. 

Poniżej możesz zobaczyć, jakie pomysły zostały ostatnio zgłoszone na stronie Rozwijaj Publigo.

kreator kursów online

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments