Odwiedź nasze profile:

Sprawdź, jak zmieni się WP Idea!

21 stycznia 2022 Brak komentarzy

Zmieniamy się i niedługo to zauważysz 🙂 Nowa nazwa i logo niebawem pojawią się na naszych stronach. Ponoć zmiany są wyznacznikiem rozwoju, dlatego bardzo się cieszymy na te, które właśnie nadchodzą. 

Platforma WP Idea nieustannie się rozwija. To już nie tylko narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów online, ale również ebooków, audiobooków czy plików. W planach mamy jeszcze więc, m.in. możliwość sprzedawania konsultacji czy usług.

Mimo, że bazujemy na WordPressie, to WP Idea już od dawna nie jest tylko wtyczką do WP. To zaawansowane narzędzie, które jedynie korzysta z WordPressa, jak z frameworku, czyli zestawu podstawowych narzędzi – wyjaśnia Michał Jaworski, pomysłodawca i twórca platformy. – Dlatego postanowiliśmy zmienić nazwę, rozpocząć nowy rozdział i otworzy się na nowe możliwości. 

Nowa nazwa idealnie opisuje działanie naszej platformy i jest wezwaniem do działania. Weź swoją wiedzę, zapakuj w kurs, ebook, audio, czy konsultację, opublikuj i GO! Jednym słowem, PUBLIGO.

Już niebawem taką właśnie nazwę zobaczysz w platformie i  na naszych stronach. Zmieni się również logo, ale tutaj nie będzie dużego zaskoczenia. Tak bardzo przywykliśmy do sowy,  że nie zastanawialiśmy się długo. W nowym logo też zobaczysz sympatyczną sowę 🙂

Zmian nazwy i logo będziemy dokonywać sukcesywnie w najbliższym czasie, ponieważ jest wiele miejsc, które musimy zmodyfikować. Nie zdziw się więc, gdy wchodząc na naszą stronę internetową zostaniesz przekierowany na inną domenę lub gdy w naszej stronie i w mediach społecznościowych pojawi się nowa nazwa. 

A Tobie, podoba się ta zmiana? Liczymy na to, że tak!

4.7 3 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments