Odwiedź nasze profile:

Teraz każdy może wydać swój kurs! Platforma w najniższej cenie!

19 czerwca 2020 Brak komentarzy

Chcesz wydać autorski kurs, ale wciąż nie masz funduszy na start? A może budżet nie jest ograniczeniem, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie z kwestiami technicznymi i zarządzaniem całą infrastrukturą? Teraz to już nie wymówka. Stworzyliśmy nowe – rewolucyjnie – rozwiązanie, dzięki któremu szybko wystartujesz ze swoim kursem. Takiej oferty nie ma nikt na rynku!

Dużo korzyści w niskiej cenie

Nowe rozwiązanie, o którym mowa, to platforma kursowa WP Idea GO – dedykowana osobom nie mającym obecnie kapitału, by wykupić tradycyjną platformę WP Idea lub osobom, które nie chcą zajmować się sprawami technicznymi związanymi z zarządzaniem infrastrukturą. W WP Idei GO to my zajmujemy się całą administracją, a Ty skupiasz się na tworzeniu swojego kursu! Co to oznacza w praktyce?

Instalujemy dla Ciebie platformę WP Idea, konfigurujemy wszystko po stronie serwera, dajemy dostęp do Vimeo, gdzie można uploadować pliki video bez dodatkowych opłat i zajmujemy się aktualizacjami. Zaczynasz swoją przygodę z kursami na gotowej do działania platformie, wystarczy że się na nią zalogujesz i praktycznie od razu możesz rozpocząć tworzenie swoich kursów, a następnie ich sprzedaż.

Pomysł na stworzenie wersji GO powstał dzięki sugestiom naszych klientów, którzy często pytali o możliwość zakupu platformy WP Idea w ratach. Oferta, którą stworzyliśmy, jest jednak o wiele korzystniejsza, niż zwykły zakup na raty. W dowolnym momencie możesz wykupić licencję i przenieść się na własną infrastrukturę. To właśnie największa rewolucja. Takiego rozwiązania nie oferuje nikt!

– Pomysł na WP Idea GO zrodził się z obserwacji potrzeb naszych klientów. Są wśród nich osoby doświadczone, które świetnie czują się w codziennej administracji swoich stron internetowych, ale są również osoby początkujące w świecie biznesu online, które nie chcą zaznajamiać się ze szczegółami technicznymi związanymi z instalacją, konfiguracją i codzienną administracją platformy kursowej. Dla tych ostatnich powstała właśnie wersja GO – mówi Dawid Malcherek, product manager WP Idea – Użytkownik otrzymuje w pełni sprawną platformę i może natychmiast rozpocząć tworzenie kursów, a następnie ich sprzedaż. To my zajmujemy się instalacją i konfiguracją środowiska, bierzemy na siebie kwestie hostingu platformy oraz plików wideo. Co istotne, żeby kupić WP Idea GO nie trzeba dysponować dużym budżetem. Jest to usługa, którą można opłacać z miesiąca na miesiąc. Nie wymagamy żadnej umowy, dajemy klientowi swobodę decyzji, w dowolnym momencie może zakończyć przygodę z platformą lub wykupić licencję i przejść na własną infrastrukturę.

Platforma na szybki start

WP Idea Go to platforma dostępna w formie usługi z serwerem i administracją (tzw. SaaS) w przystępnych miesięcznych opłatach – platforma w wersji „START” kosztuje tylko 97 zł netto (zobacz cennik tutaj). Wybierając takie rozwiązanie, zostawiasz opiekę nad infrastrukturą naszemu supportowi, a Ty zajmujesz się swoim kursem! Dzięki WP Idea GO nie tracisz nic z zalet tradycyjnej platformy, a dodatkowo zyskujesz dostęp do dodatkowych usług.

– Jeśli ktoś nie jest pewien tego, czy kursy online są dla niego dobrym pomysłem, nie dysponuje sporym budżetem lub nie ma doświadczenia w administracji stron www, to wersja GO pomoże mu szybko wystartować bez ponoszenia większych kosztów na starcie – wyjaśnia Dawid. – Natomiast jeśli po jakimś czasie zechcemy przenieść platformę na własny serwer, bo np. posiadamy więcej stron internetowych, które sami już utrzymujemy to wystarczy, że wykupimy licencję. Procedura jest niezwykle prosta – wystarczy skontaktować się z nami, a my pomożemy w całym procesie. Co więcej, klient nie płaci pełnej kwoty za przejście pomiędzy wersją GO, a wersją BOX, ponieważ uwzględniamy już poniesione przez niego opłaty z tytułu wersji abonamentowej. Można więc powiedzieć, że WP Idea to wolność wyboru, ponieważ nasza oferta dopasowuje się do potrzeb i możliwości klientów.

Największe zalety platformy WP Idea GO, to:

  • Korzystasz tak długo, jak potrzebujesz – możesz przestać w dowolnym momencie, nie wiąże Cię umowa na kolejne miesiące. Po zakończeniu każdego miesiąca możesz zadecydować o tym, czy opłacisz abonament na kolejny miesiąc, czy może zrezygnujesz bez żadnych konsekwencji.
  • My zajmujemy się wszystkim! Nie musisz się martwić o administrację infrastruktury oraz profesjonalny serwer na Twoje materiały wideo (napędzany przez Vimeo – lidera branży).
  • Możesz wykupić licencję (uwzględniając opłaty poniesione na wersję GO) i przenieść się na własną infrastrukturę w dowolnym momencie!

Jeżeli zastanawiasz się, czym różni się WP Idea GO od tradycyjnej platformy WP Idea BOX, przygotowaliśmy dla Ciebie tabele, w której zobaczysz wszystkie różnice. Przeanalizuj je i zastanów się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat platformy WP Idea Go, zajrzyj tutaj. Na dole strony znajdziesz najczęściej zadawane pytania na temat wersji GO. A jeżeli chcesz przetestować platformę u siebie, skorzystaj z 15-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, dzięki której przetestujesz wszystkie funkcję.

W razie pytań, pisz śmiało, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu 🙂

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments