Odwiedź nasze profile:

Aktualizacja 6.8. Co nowego?

8 marca 2024 Brak komentarzy

WOW, idziemy jak burza! Kolejna aktualizacja wydana! Tym razem Publigo 6.8 wprowadza TRZY nowe funkcje, na które czekaliście. 

Oto co nowego przynosi ta aktualizacja:

Kopiuj zawartość kursu w kilka sekund!

Teraz możesz jeszcze swobodniej zarządzać swoimi kursami! A to wszystko dzięki nowej funkcji kopiowania modułów/lekcji pomiędzy kursami i w ramach tego samego kursu. To długo oczekiwane ułatwienie pozwoli Ci szybko dostosować strukturę kursów – bez konieczności tworzenia ich od nowa!

Aktualizacja 6.8 pozwala na duplikację modułów i lekcji pomiędzy kursami i w ramach tego samego kursu.

Zwiększ swoją obecność online!

Śledzenie działań użytkowników na Twojej platformie będzie teraz jeszcze łatwiejsze. Nowy checkbox umożliwia aktywację skryptów Google po akceptacji ciasteczek. Ta funkcja pozwala na bardziej precyzyjne monitorowanie ruchu kursantów i potencjalnych klientów. Taka wiedza może być nieoceniona w analizie zachowań użytkowników i optymalizacji działań marketingowych.

Aktualizacja dodała dodatkowy checkbox w edytorze paska cookies.

Dynamicznie proponuj zmiany i rozwijaj z nami platformę!

Chcemy, abyś mógł jeszcze szybciej korzystać z możliwości rozwoju Twojej platformy, dlatego dodaliśmy nowy widget „Rozwijaj Publigo” bezpośrednio do panelu administratora. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie uzyskać dostęp do najnowszych informacji, sugestii oraz pomysłów społeczności Publigo, a to pozwoli Ci na ekspresowe oddanie głosu bez przechodzenia na zewnętrzną stronę.

Jak korzystać z nowych funkcji?

Jeśli posiadasz platformę w wersji BOX, aby skorzystać z nowych funkcji, wystarczy, że zalogujesz się do panelu administratora Publigo i zaktualizujesz platformę. Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź instrukcję w naszym Centrum Pomocy Publigo!

Posiadasz platformę w wersji GO? No to masz święty spokój 😉 Platformy klientów Publigo GO są aktualizowane przez nas.

Masz BOX’a, ale nie możesz zaktualizować platformy? Odnów klucz licencyjny i otrzymaj ROCZNY dostęp do wsparcia i aktualizacji, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła! 

Nie czekaj, sprawdź nowe funkcje już dziś i ciesz się jeszcze lepszymi możliwościami Publigo 6.8!

PS. Dołącz do naszej grupy na Facebooku!


Przeczytaj także:

Społeczność na Discordzie – Krok po kroku

Raty i płatności cykliczne – skorzystaj już dziś!

Jak w kilka minut stworzyć kolejny wariant kursu?

0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments