Odwiedź nasze profile:

Jak przenieść swoje szkolenia do internetu?

20 czerwca 2022 Brak komentarzy

Przenieś swoje szkolenia do internetu, żeby dotrzeć do większego grona odbiorców i zobacz, jak Twoje zyski rosną. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz tracić czasu na organizowanie szkoleń, a kursanci nie będą marnować czasu na dojazdy. Raz nagrane szkolenie sprzedasz dowolnej liczbie osób w dowolnym czasie. Musisz tylko wiedzieć, która platforma umożliwi Ci bezstresową i automatyczną sprzedaż szkoleń.

Zaprojektowanie i sprzedaż kursu online to nic skomplikowanego. Platforma Publigo umożliwia przejście całego procesu – od zaprojektowania lekcji, po automatyczną sprzedaż kursu – bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej i informatycznej. W kilkanaście minut możesz stworzyć kurs, który do tej pory był dostępny tylko offline. Będąc w domu, możesz bez problemu sprzedawać swoje szkolenia i na tym zarabiać. Przekonaj się, że to możliwe!

Mam już swoje szkolenie, co teraz?

Jeżeli prowadzisz szkolenia stacjonarne, to z pewnością masz już przygotowaną część merytoryczną swojego kursu. Musisz zastanowić się teraz, jak tę wiedzę przekazać swoim kursantom za pośrednictwem internetu? Nagraj wideo lub audio, stwórz prezentację lub przygotuj lekcje w formie PDF. Wszystko zależy od tego, jakim tematem się zajmujesz i który ze sposobów najlepiej trafi do Twoich uczniów.

Nie przejmuj się, że nie masz odpowiedniego sprzętu – kamery, mikrofonu, czy aparatu. Wystartuj z tym, co masz! Telefonem możesz nagrać audio lub wideo. Na komputerze jesteś w stanie stworzyć super prezentację lub zwykły plik tekstowy dla swoich kursantów. Pamiętaj, że zrobione jest lepsze od doskonałego!

Zaprojektuj kurs online z Publigo

Zastanów się, w jaki sposób podzielić na krótkie lekcje materiał szkoleniowy, którym dysponujesz. Z pewnością dotychczas prowadziłeś długie, kilkugodzinne szkolenia. W internecie lepiej sprawdzą się krótsze lekcje, na których uczniowie będą bardziej skoncentrowani. Przemyśl również jakie materiały dodatkowe możesz udostępnić, by kursanci lepiej przyswoili wiedzę. Pod każdą lekcją w Publigo możesz dodać pliki (np. dodatkową lektura, ćwiczenia do wykonania), by kursant lepiej opanował dany temat. 

Skorzystaj z gotowych szablonów w Publigo

Musisz wiedzieć, że platforma Publigo umożliwia wykorzystanie różnych szablonów graficznych, których główną zaletą jest to, że są bardzo przejrzyste i idealne do pracy z kursami. Nie rozpraszają uwagi i nie odciągają kursanta od tego, co najważniejsze, czyli Twoich lekcji.

Pamiętaj, że platforma Publigo pozwala na stworzenie kursu online w dowolnym formacie – może to być PDF, plik tekstowy, audio, wideo lub połączenie różnych formatów. Zaprojektowanie kursu jest przyjemne i bardzo intuicyjne. Żeby jednak nie zostawiać Cię samego, nasz support z chęcią pomoże Ci w konfiguracji platformy i odpowie na wszystkie pytania.

Nie musisz być grafikiem, programistą, nie musisz też mieć żadnej specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych. Za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu ustalisz dokładnie, jak mają wyglądać poszczególne elementy szkolenia. Dzięki Publigo, Twój kurs będzie w pełni responsywny i prawidłowo wyświetlany na każdym urządzeniu elektronicznym!

Kopiowanie kursów w Publigo. Jedno szkolenie w kilku wariantach!

Platforma Publigo daje możliwość kopiowania kursów w dowolnej ilości. Jest to niezwykle prosta i szybka funkcja. W wielu przypadkach cały kurs jest mocno zbliżony do siebie, ale jednak w niektórych sytuacjach różni ze względu na specyfikację danej branży. W kilka minut można stworzyć kolejne szkolenie, które będzie dedykowane konkretnej grupie odbiorców. Dzięki temu zwiększysz swoje zyski.

Funkcje zwiększające efektywność nauczania w Publigo

Projektując platformę Publigo, kierowaliśmy się sugestiami naszych klientów, by stworzyć narzędzie dostosowane do ich potrzeb. Kursanci mogą m.in zaznaczać przerobione lekcje, a Ty możesz na każdym etapie przygotować podsumowanie dla ucznia oraz test ze znajomości zagadnień. Przy ewentualnym negatywnym wyniku platforma automatycznie zasugeruje ponowne wykonanie zadania.

Dużą zaletą platformy Publigo jest funkcja wystawiania imiennego certyfikatu dla każdej osoby uczestniczącej w kursie. Certyfikat zostanie wystawiony wówczas, gdy kursant pozytywnie zda przygotowany wcześniej egzamin. Nie musisz ręcznie wypisywać każdego zaświadczenia, wszystko będzie się działo automatycznie.

Szybka i bezproblemowa sprzedaż kursu z Publigo

Publigo umożliwi Ci szybką i automatyczną sprzedaż kursu. Otrzymasz zapłatę od razu na wcześniej skonfigurowane konto. Może to być PayPal, tpay.com, Dotpay, Przelewy24, PayU, Stripe czy Coinbase – czyli wszystkie najpopularniejsze serwisy. Gdy opublikujesz kurs online, pozostanie Ci jedynie promocja, marketing  i cieszenie się napływającymi zamówieniami. System Publigo zadba o resztę, rozsyłając maile, faktury i materiały dla kursantów.

Jesteś gotowy, by przenieść swoje szkolenia do internetu?

To jak? Jesteś gotowy, by przenieść swoje szkolenia do internetu? To naprawdę nic trudnego! Z chęcią pomożemy Ci we wstępnej konfiguracji platformy i podpowiemy, jak wystartować. Nasz support odpowie na wszystkie Twoje pytania.

15 dni za darmo!

Już teraz możesz przetestować platformę Publigo przez 15 dni za darmo. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o wersji testowej:

  • Platformę Publigo możesz testować przez 15 dni za darmo.
  • Potrzebny jest tylko adres e-mail, nie musisz nic opłacać, ani podawać numeru karty kredytowej.
  • Do testów udostępniamy najbardziej zaawansowaną wersję PRO.
  • Kursy można sprzedawać nawet w momencie testowania Publigo. Wszystkie ustawienia dokonane w wersji testowej, zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeżeli zdecydujesz się na zakup platformy. Możesz więc od razu działać i sprzedawać swoje szkolenia.
  • Wersję testować zamówisz, korzystając z formularza dostępnego >>> TUTAJ <<<
0 0 votes
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments